Ceník platný od 10/2022

Zimní sezóna (prosinec-březen)

Cena za týdenní pobyt

35.000 Kč

Letní sezóna (červen-září)

Cena za týdenní pobyt

35.000 Kč

Mimo sezónu (říjen, listopad, duben, květen)

Cena za týdenní pobyt

30. 000 Kč

Vánoce / Silvestr

Cena za týdenní pobyt

48. 000 Kč

Krátkodobý pobyt v letní sezóně (4 noci a méně)                                                                              5 800 Kč/noc/celý objekt   

Krátkodobý pobyt v zimní sezóně (4 noci a méně)                                                                            6 000 Kč/noc/celý objekt         

Další informace

Domácí zvíře po domluvě 200 Kč/noc

Ubytovací poplatek 30 Kč/noc/dospělá osoba

Vratná kauce 5000 Kč (Vybírá se při příjezdu klienta a navrací při předání objektu)

Bezplatné služby

  • Parkování v zahradě objektu
  • Uzavíratelná úschovna pro kola, kočárky, lyže apod.
  • Zahradní posezení, gril Weber
  • Wifi připojení na internet
  • Vybavení pro děti (dětská postýlka a matrace, jídelní židlička, nočník, stolička)
  • Povlečení (včetně povlečení a peřinek do dětské postýlky), utěrky, ručníky
  • Zapůjčení fénu, žehličky, žehlicího prkna, sušáku na prádlo

Forma úhrady

Pro fixní rezervaci je třeba uhradit 50% z celé ceny pronájmu, a to převodem na účet. Doplatek za pobyt se hradí rovněž převodem, vždy předem před příjezdem (splatnost 7 dní před příjezdem), ve prospěch účtu u ČSOB: č.ú.180010600/0300. 

Platba kreditní kartou u nás není možná. 

Délka pobytu

V prázdninových měsících (červen, červenec) je minimální délka pobytu týden (7 dní), výměnný den je sobota. Během vánočních svátku a silvestrovského týdne nabízíme rovněž pouze týdenní pobyty, nástupní termín je individuální, dle svátků. Po zbytek roku nabízíme pobyty na minimálně 2 noci. Dále dle dohody.

Příjezd a odjezd

Nástup na pobyt je obvykle po 15. hodině, pokud není dohodnuto jinak. Ukončení pobytu, tedy opuštění chalupy je do 10.00 hod., pokud není dohodnuto jinak. Pobyt se řídí Provozním řádem, který je k dispozici ve vstupní hale. V případě závažného porušení tohoto řádu ze strany klienta má ubytovatel právo ukončit pobyt klienta bez náhrady.

Topení

V období od 1.4. do 15.10. není topná sezóna (z tohoto důvodu se v chalupě netopí centrálně). V tomto období můžete využít krbová kamna. V období od 16.10. do 31.3. je topná sezóna.

Rezervace a stornovací podmínky

Předběžnou rezervaci je možné provést emailem nebo telefonicky. Při rezervaci prosím uvádějte své jméno, adresu a kontakty na objednavatele (tel, e-mail), dále požadovaný termín a rozsah požadovaných služeb. Rezervace bude závazně potvrzena či zamítnuta dle aktuální obsazenosti požadovaného termínu.

Úhrada zálohy a doplatku

Záloha ve výši 50% bude požadována vždy kromě případů, kdy je pobyt rezervován 5 a méně dnů před nástupem.

Záloha musí být uhrazena nejpozději do 5 pracovních dnů od obdržení závazného potvrzení rezervace, pokud nebude záloha ve stanovené lhůtě uhrazena, rezervace zaniká. Záloha musí být uhrazena převodem na účet na základě písemného potvrzení rezervace. Doplatek do celkové ceny objednaných služeb je hrazen rovněž převodem 7 pracovních dní před příjezdem. 

Stornovací poplatky

V případě storna objednaných služeb budou klientovi vyúčtovány níže uvedené stornopoplatky:

70% ze zaplacené zálohy, dojde-li ke stornování méně než 60 dní před termínem nástupu

90% ze zaplacené zálohy, dojde-li ke stornování méně než 30 dní před termínem nástupu

100% ze zaplacené zálohy, dojde-li ke stornování méně než 14 dní před termínem nástupu, či se zákazník nezúčastní bez ohlášení

Při určení počtu dnů pro výpočet stornopoplatků se do stanoveného počtu dnů započítává i den, kdy bylo penzionu odstoupení doručeno. Do počtu dnů se nezapočítává den zahájení pobytu. Při částečném odstoupení od smlouvy se stornopoplatek vypočítá z částky za částečně stornované služby. Storno je třeba zaslat písemnou formou.

Při zkrácení pobytu ze strany klienta nevzniká nárok na vrácení peněz.

Uhrazením zálohy na pobyt souhlasí klient s výše uvedenými rezervačními a stornovacími podmínkami (včetně stornovacích poplatků) a s domovním a ubytovacím řádem.